חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס בגודל 24X32 ס"מ ובו ציור דיוקנו של הרב דוד פראטו, מאת האמן הנרי אדלהופר (Henri Edelhofer). כפי הנראה, הדפס זה הופק בשנות הארבעים של המאה העשרים. ; 2. הדפס רשת (צינקוגרפיה) שחור לבן, 15.5X22 ס"מ, ובו דיוקנו של הרב פראטו עטוי גלימה ואוחז בספר. בתחתית הדיוקן נדפס: "הרב פרופ' דוד פראטו בזמן כהונתו באלכסנדריה". כפי הנראה, הדפס זה הוצא מתוך פרסום עברי כלשהו אשר ראה אור בסוף שנות הארבעים או בראשית שנות החמישים של המאה העשרים. ; 3. גלוית דואר ובה ציור דיוקנו של הרב פראטו. מצדה השני של הגלויה, איגרת ארוכה בצרפתית אשר שיגרה ברטה שוכט (Berthe Schucht) מהעיר אלכסנדריה אל הרב פרטו, פירנצה, ביום 11 ביולי 1929. גלויה נתרמה לאוסף על ידי מר עזרא פ. גורודצקי בשנת 1999.

כותר פרטו, דוד.: -David Prato.
כותרים נוספים David Prato.
שנה ca. 1927-1958
הערות File Record
1882-1951. רב בארץ ישראל ובמצרים, הרב הראשי ליהודי רומא
מנהיג ציוני.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 173
מספר מערכת 990027841240205171
קישורים פרטו, דוד.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?