חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הוגו פרויס: הדפס כסף, שחור לבן, 11.5X16 ס"מ. בגב התצלום, חותמת סוכנות הידיעות הגרמנית "Transocean", אשר הפיקה דיוקן זה כנראה בראשית שנות העשרים של המאה העשרים. ; 2. תצלום דיוקן של הוגו פרויס, ועליו חתימת ידו, בעפרון: הדפס כסף בגוני חום-ספיה, 9X14 ס"מ. בגב התצלום ציין ד"ר שבדרון כי דיוקן זה נרכש על ידו בשנת 1925, ויש לשער כי הוא הופק סמוך לאותו זמן. ; 3. הדפס בגודל 13X19.5 ס"מ, ובו רפרודוקציה מציור דיוקנו של הוגו פרויס. הדפס זה נתרם לאוסף בשנת 1934 על ידי אהרן אליאסברג. יש להניח כי הוא הוצא מתוך פרסום כלשהו שיצא אור בגרמניה, בשנות העשרים של המאה העשרים. ; 4. כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן הוגו פרויס ודוגמת חתימת ידו.

כותר פרויס, הוגו.: -Hugo Preuss.
כותרים נוספים Hugo Preuss.
שנה ca. 1918-1928
הערות File Record
1860-1925. משפטן ומדינאי יהודי גרמני
ממנסחי חוקת ויימאר
שר הפנים בממשלת הרפובליקה הגרמנית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 169
מספר מערכת 990027834320205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?