חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

זוג תצלומי דיוקן של הסופרת מתילדה פראגר לבית לוקה ("אריך הולם"), בתקופות שונות של חייה. שני התצלומים נתרמו לאוסף בשנת 1928 על ידי אחד מקרובי משפחתה, א. לוקה, אשר הוסיף בגבם את תאריכי חייה של פארגר, בדיו. בתיק: ; 1. תצלום דיוקנה של מתילדה פראגר בצעירותה: הדפס בגוני חום, בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X10 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר וינה, כנראה בשנות השישים של המאה התשע עשרה. ; 2. תצלום דיוקנה של מתילדה פראגר בערוב ימיה: הדפס כסף, שחור לבן, 7X8.5 ס"מ. בפינתו השמאלית התחתונה של התצלום נוספה חתיתמת ידה של פראגר, בדיו. על פי החותמות שעל תצלום זה, הוא הוצא מתוך תעודה רשמית כלשהי אשר הונפקה לפני כינון הרפובליקה האוסטרית.

כותר פרגר, מתילדה.: -Mathilde Lucca Prager. -Erich Holm.
כותרים נוספים Mathilde Lucca Prager.
Erich Holm.
שנה ca. 1865-1917
הערות File Record
1844-1921. סופרת יהודיה באוסטריה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 158
מספר מערכת 990027834110205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?