חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום רפרודוקציה מוגדל מתוך ה-Universal Jewish Encyclopaedia ובו ציור דיוקנה של ברטה פפנהיים: שחור לבן, 20.5X25.5 ס"מ. בתיק גם: התשליל ממנו הופק הדפס זה, ; 2. כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon ובו דיוקנה של ברטה פפנהיים.

כותר פפנהים, ברטה.: -Bertha Pappenheim.
כותרים נוספים Bertha Pappenheim.
שנה ca. 1928-1970
הערות File Record
1859-1936. סופרת, הוגת דעות, לוחמת לזכויות הנשים
יסדה וניהלה ארגונים לעזרה סוציאלית באוסטריה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 153
מספר מערכת 990027833960205171
קישורים פפנהים, ברטה.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?