חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הסופר אברהם יעקב פפירנא: הדפס שחור לבן, בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X16.5 ס"מ. בתחתית התצלום מוטבע שם הצלם אשר הפיק דיוקן זה, בעיר בוברויסק, רוסיה. בגב התצלום, חתם פאפירנא את שמו. על התצלום לא מצויין תאריך הפקתו, אך יש לשער כי הוא נוצר לפני מלחמת העולם הראשונה. ; 2. תצלום דיוקן של אברהם יעקב פפירנא: שחור לבן, 10.5X16.5 ס"מ, בתבנית Cabinet card. תצלום דיוקן זה הופק בעיר פלוצק. בתיק גם: זוג גלויות בהוצאת "לבנון", ורשה, ובהן דיוקנו של פאפירנא, אשר הופק על פי תצלום זה.

כותר פפירנה, אברהם יעקב.:
שנה ca. 1900-1914
הערות File Record
1840-1919. מראשי ספרות ההשכלה העברית ברוסיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 152
מספר מערכת 990027833940205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?