חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: מספר עותקים של שני תצלומי דיוקן בהם נראה ז'יל פסקן: באטלייה שלו ובבית קפה. הדפסים, שחור לבן, בגדלים שונים. בגב אחד מן התצלומים ציין ד"ר אברהם שבדרון כי הם נתרמו לאוסף בשנת 1950 על ידי אחיו של ז'יל פסקן, יוסף פנקס, אשר שלח אותם לבית הספרים הלאומי באמצעות מרדכי נרקיס. יש להניח כי רפרודוקציות אלו הופקו סמוך לזמן בו נשלחו לירושלים.

כותר פסקן, ז'יל. -Jules Pascin.
כותרים נוספים Jules Pascin.
שנה ca. 1950
הערות File Record
1885-1930. צייר יהודי בפריס, בן למשפחה יהודית ספרדית
מראשי התנועה המודרניסטית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 150
מספר מערכת 990027833880205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?