חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של האמן יורי פן: הדפס כסף, שחור לבן, 11X15 ס"מ. על התצלום, אשר הופק בעיר ויטבסק, כתב פן בדיו: "הציר יהודא ב"ר משה פעהן. ויטעבסק, ט' כסלו [תרפ"ט]" ( 22 בנובמבר 1928). תצלום זה נתרם לאוסף על ידי פן עצמו, באותה שנה. ; 2. גזיר עתון, מתוך כתב העת היהודי-גרמני Ost und West ובו דיוקנו של יורי פן. דיוקן זה הוצא מתוך מאמר מאת ש. אנ-סקי שפורסם בגליון אוגוסט 1912 של כתב עת זה.

כותר פן, יורי יהודה. -Юдель Юрий Пэн.
כותרים נוספים Юдель Юрий Пэн.
שנה 1912-1928
הערות File Record
1854-1937. צייר יהודי ברוסיה
מורו לציור של מארק שאגאל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 144
מספר מערכת 990027833220205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?