חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ארבעה עותקים זהים של תצלום מודבק על גבי כרטיס בגודל 6X10 ס"מ, בתבנית Carte de visit, ובו רפרודוקציה מציור דיוקנו של הרב אלעזר פלקלס. רפרודוקציות אלו הופקו ברבע האחרון של המאה התשע עשרה על ידי הוצאת פופלאואר (M. Poppelauers Buchhandlung, Berlin) באופן מסחרי. ; 2. כרטיס בגודל 11X16 ס"מ, ועליו מודבק תצלום רפרודוקציה מציור דיוקנו של הרב אלעזר פלקלס. בתחתית הדיוקן, נדפס: "צורת הרב הגאון הגדול המפורסם מו"ה אלעזר פלעקלס זצ"ל דיין דק"ק פראג." כפי הנראה, רפרודוקציה זו הופקה בסוף המאה התשע עשרה.

כותר פלקלס, אלעזר בן דוד. -Eleazar Fleckeles.
כותרים נוספים Eleazar Fleckeles.
שנה ca. 1875-1900
הערות File Record
1754-1826. רב ופוסק בעיר פראג
מחבר ספרי הלכה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 141
מספר מערכת 990027833170205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?