חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס ובו תחריט דיוקנו של יוליוס פירסט, מודבק על גבי גליון נייר בגודל 26X34 ס"מ, שבגבו חותמת המעידה כי הדפס זה נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', כנראה בראשית המאה העשרים. על ההדפס לא מצויינים פרטים כלשהם באשר למקום או זמן הפקתו. ; 2. תצלום דיוקנו של פרופסור יוליוס פירסט: הדפס בגוני חום-ספיה, גזור בצורה סגלגלה ומודבק על גבי פיסת נייר, שבגבה שם וכתובת הצלם אשר הפיק דיוקן זה בעיר לייפציג, כנראה בשנות השישים של המאה התשע עשרה. ; 3. תצלום דיוקנו של יוליוס פירסט, בתבנית Carte de visite: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6X9.4 ס"מ. בגב התצלום, נוספה הקדשה בכתב ידו ובחתימתו של פירסט, אל ידידו אלויס מילר (Alois Müller). תצלום דיוקן זה הופק בעיר לייפציג, כנראה בשנות השישים של המאה התשע עשרה. ; 4. שלוש רפרודוקציות שונות מאותו דיוקן של פרופסור יוליוס יוסף פירסט. שתיים מן הרפרודוקציות הן בתבנית Carte de visite, והן הופקו על ידי הוצאת פופלאואר (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin), ברבע האחרון של המאה התשע עשרה.

כותר פירסט, יוליוס. -Julius Fürst.
כותרים נוספים Julius Fürst.
שנה ca. 1850-1900
הערות File Record
1805-1873. בלשן, ביבליוגרף והסטוריון יהודי בגרמניה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 107
מספר מערכת 990027832490205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?