חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של פרופסור ארנסט פטר פיק, בישיבה: הדפס כסף, שחור לבן, 7.5X10.5 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1952 על ידי ד"ר שלום כהן (Solomon R. Kagan) במסגרת מחקרו על רופאים יהודים. ; 2. תצלום דיוקן של פרופסור ארנסט פטר פיק: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X13.5 ס"מ. בתחתית התצלום וכן בגבו, הוטבע שם הצלם מקס שניידר (Max Schneider) אשר הפיק דיוקן זה בעיר וינה, באמצע שנות העשרים של המאה העשרים. תצלום זה נרכש מידי הצלם על ידי ד"ר שבדרון בשנת 1926. ; 3. הדפס רשת (צינקוגרפיה) שחור לבן, ובו רפרודוקציה של דיוקן פרופ' פיק ודוגמת חתימת ידו. כפי הנראה, הוצא דיוקן זה מתוך פרסום כלשהו. על ההדפס לא צויינו פרטים כלשהם באשר למקורו.

כותר פיק, ארנסט פטר. -Ernst Peter Pick.
כותרים נוספים Ernst Peter Pick.
שנה ca. 1925-1950
הערות File Record
1872-1960. מדען יהודי אוסטרי
חוקר בתחום הרפואה
פעל באוסטריה ובארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 102
מספר מערכת 990027832410205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?