חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקן אמנותי של דוד פינסקי, אשר הופק בסטודיו קובנר-גרודסקי (Kovner-Grodsky), ניו יורק, 1933. הדפס שחור לבן, 26X34 ס"מ. תצלום זה מודבק על גבי לוח קרטון, שבתחתיתו חתימת הצלם וכן הקדשה בכתב ידו של פינסקי לבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי, מיום 8 במארס 1939. ; 2. הדפס רשת (צינקוגרפיה) שחור לבן, 14X22 ס"מ, ובו דיוקן דוד פינסקי. על ההדפס, אשר כנראה הוצא מתוך פרסום כלשהו, לא צויין מקורו. ; 3. תצלום דיוקנו של דוד פינסקי: הדפס בגוני חום-ספיה, 10X15 ס"מ. על התצלום לא מצויינים פרטים כלשהם באשר למקום או זמן הפקתו אך יש לשער כי הוא נוצר בארצות הברית, בסוף שנות העשרים של המאה העשרים. בתיק גם: כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן זה. ; 4. שבע גלויות ובהן דיוקנאות שונים של דוד פינסקי. גלויות אלו יצאו לאור בהוצאת "צענטראל", ורשה; "התחיה" (אברהם רובינזון), סטניסלב; הוצאת "יהודיה", ורשה והוצאות נוספות בארצות הברית ובפולין, ברבע הראשון של המאה העשרים. ; 5. תצלום שחור לבן, בגודל 7X9 ס"מ, ובו נראים דוד פינסקי, רעייתו ובנם. בגב התצלום צויין כי הוא הופק בשנת 1909. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1992 על ידי ד"ר ולדלדר, ציריך. ; 6. תצלום דיוקנו של דוד פינסקי, ניו יורק, 1939: הדפס בגוני חום-ספיה, 10.5X16 ס"מ. בתחתית התצלום, חתם פינסקי את שמו ביידיש, בציון התאריך.

כותר פינסקי, דוד. -David Pinski.
כותרים נוספים David Pinski.
שנה 1909-1933
הערות File Record
1872-1959. סופר
מגדולי המחזאים ביידיש במאה העשרים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 93
מספר מערכת 990027832220205171
קישורים פינסקי; דוד.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?