חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של שמואל פינלש: הדפס כסף, שחור לבן, 8X13 ס"מ, הופק בעיר בוקרשט, רומניה. בגב התצלום ציין ד"ר שבדרון כי דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1931 על ידי הסופר מ. מבש"ן. ; 2. תצלום דיוקן של שמואל פינלס: הדפס שחור לבן, מודבק לכרטיס בגודל 7X13 ס"מ, שבתחתיתו חתימת ידו של פינלס, בדיו וכן חותמת חנות הצילום בעיר גלץ (Galatz), רומניה. על גבי התצלום, סימני דיות. בגב התצלום, נוספה הקדשה למערכת עתון "הארץ" בירושלים, כנראה בכתב ידו של פינלס. על פי הקדשה זו יש להניח כי התצלום נשלח לארץ ישראל בראשית שנות העשרים של המאה העשרים.

כותר פינלש, שמואל.: -Samuel Pineles.
כותרים נוספים Samuel Pineles.
שנה ca. 1919-1928
הערות File Record
1843-1928. מראשוני חובבי ציון ברומניה
נדבן
מראשי הקהילה היהודית של רומניה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 89
מספר מערכת 990027832110205171
קישורים פינלש, שמואל.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?