חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. חמישה עותקים זהים מתצלום דיוקנו של שמואל יוסף פין בתבנית Cabinet card: הדפסים בגוני חום, 10.5X16 ס"מ, הופקו בעיר וילנה, כנראה בשנות השמונים של המאה התשע עשרה. בפינה השמאלית התחתונה של תצלומים אלה, נדפסה דוגמת חתימתו של פין. תצלומים אלה נתרמו לאוסף על ידי אישים שונים, בהם חייקל לונסקי, וילנה. ; 2. קטע מתוך עתון או כתב עת עברי כלשהו, ובו חיתוך עץ של דיוקן שמואל יוסף פין, על פי התצלום שלעיל. על גזיר העתון לא צויין מקורו, אולם על פי הכתובת שתחת הדיוקן, יש להניח כי הוא נדפס עוד בחייו של פין. ; 3. זוג גלויות דואר בצורת סימניה, בהוצאת חברת "לבנון", ורשה, ובהן דיוקנו של שמואל יוסף פין. כפי הנראה, הופקו גלויות אלו בעשור הראשון של המאה העשרים.

כותר פין, שמואל יוסף. -Samuel Joseph Fünn.
כותרים נוספים Samuel Joseph Fünn.
שנה ca. 1880-1910
הערות File Record
ראה גם בארכיון שמואל יוסף פין, ARC. 4*1527.
1818-1890. סופר, מתרגם ומחנך עברי
מחלוצי תנועת ההשכלה וחיבת ציון.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 83
מספר מערכת 990027831980205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?