חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גלויה בהוצאת רובינזון, סטניסלבוב, ושלושה עותקים של גלויה בהוצאת "אוריאל", ובהם דיוקן יעקב פיכמן וקיצור תולדות חייו. בגב אחת הגלויות, אשר נחתכה בקצותיה, כתב פיכמן הקדשה למערכת "השלח" - גלויה זו נשלחה על ידו לשם פרסום בגליון היובל של כתב עת זה, בשנת 1912. ; 2. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של יעקב פיכמן ודוגמת חתימת ידו. גלויה זו יצאה לאור בהוצאת "צענטראל", ורשה, כנראה בשנות העשרים של המאה העשרים.

כותר פיכמן, יעקב.
שנה ca. 1910-1930
הערות File Record
1881-1958. משורר עברי, סופר ילדים, עורך ומבקר ספרות.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 71
מספר מערכת 990027831810205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?