חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. זוג גלויות, בלתי זהות, ובהן אותו תצלום דיוקן של ברתולד פייבל, בשחור לבן. בגב אחת הגלויות צויין כי היא יצאה לאור בהוצאת האחים אליהו, יפו-תל אביב. ; 2. תצלום דיוקנו של ברתולד פייבל: הדפס שחור לבן, 9X14 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף מעזבון לואיזה-רחל הרמן ז"ל, בשנת 1982. בתיק גם: כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה מוקטנת מדיוקן זה. ; 3. תצלום רפרודוקציה מדיוקן ברתולד פייבל, כנראה מתוך עתון או פרסום כלשהו. שחור לבן, 12X16.5 ס"מ. רפרודוקציה זו הופקה על ידי הצלם ורנר בראון, כנראה בשנות השישים של המאה העשרים. ; 4. דף מתוך אלבום תצלומים משפחתי, ובו תצלום דיוקנו של ברתולד פיבל, בשחור לבן, משנת 1920. מעברו השני של דף זה, הודבק תצלום בשחור-לבן, בו נראים בניו של פיבל, טוסקו ומיקי (רפאל ומיכאל פיבל).

כותר פיבל, ברתולד.:
שנה ca. 1920-1970
הערות File Record
1875-1937. מנהיג ציוני, סופר ומתרגם
מנהל קרן היסוד.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 67
מספר מערכת 990027831720205171
קישורים פיבל, ברתולד.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?