חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של ד"ר מוריץ פייט, על פי תצלום: הדפס אבן, שחור לבן, 20.5X23.5 ס"מ. הדפס זה הוצמד לגליון נייר גדול יותר, שבתחתיתו נדפסו שמו של פייט וכן צויין כי הדפס זה הופק על ידי הוצאת פופלאואר (M. Poppelauer's Buchhandlung in Berlin) בעיר ברלין, כנראה בראשית שנות השישים של המאה התשע עשרה. ; 2. הדפס רשת מתצלום דיוקנו של מוריץ פייט: שחור לבן, 15X23 ס"מ. כפי הנראה, על פי תצלום זה הופק ציור הדיוקן שלעיל. ; 3. שלושה עותקים שונים, בתבנית Carte de visite, של דיוקן מוריץ פייט, שלעיל. דיוקנאות אלו הופקו על ידי הוצאת פופלאואר (M. Poppelauer's Buchhandlung in Berlin) בעיר ברלין, כנראה ברבע האחרון של המאה התשע עשרה.

כותר פיט, מוריץ.: -Moritz Veit.
כותרים נוספים Moritz Veit.
שנה ca. 1860-1880
הערות File Record
1808-1864. סופר, מוציא לאור ומדינאי גרמני
מראשי הקהילה היהודית של ברלין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 63
מספר מערכת 990027831660205171
קישורים פיט, מוריץ.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?