חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של אברהם פורטדו: הדפס אבן, שחור לבן, 28X37.5 ס"מ. תחת דיוקנו של פורטדו, נדפס: Portrait de M.r Furtado de la Gironde, président de l'assemblée des députés français et du Royaume d'Italie, professant le culte Mosaïque 1806. הדפס זה הופק בעיר פריס, על ידי המדפיס הקיסרי. ; 2. ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של אברהם פורטדו משנת 1834: הדפס אבן, שחור לבן, 24.5X34 ס"מ. הדפס זה הופק בעיר פריס, באמצע שנות השלושים של המאה התשע עשרה. בתיק גם: הדפס נוסף, בגודל 17X22.5 ס"מ, ובו אותו דיוקן. ; 3. חמישה עותקים של רפרודוקציה מוקטנת מן ההדפס שלעיל, ובו דיוקן אברהם פורטדו. העתקים אלה הופקו על ידי הוצאת פופלאואר (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin) בפורמט של כרטיס, בגודל 5.5X8.5 ס"מ, כנראה ברבע האחרון של המאה התשע עשרה.

כותר פורטדו, אברהם. -Abraham Furtado.
כותרים נוספים Abraham Furtado.
שנה ca. 1806-1900
הערות File Record
1756-1817. מדינאי יהודי צרפתי
נשיא אסיפת הנבחרים הצרפתית ומזכיר הסנהדרין הגדולה של יהודי צרפת.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה צרפתית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 46
מספר מערכת 990027831380205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?