חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס ובו חיתוך עץ של דיוקן פרופסור אדם פוליצר, מודבק על גבי לוח קרטון בגודל 25X31 ס"מ. בגב הלוח, חותמת "גנזי יוסף בירושלם" - תרומת ד"ר יוסף חזנוביץ', לבית הספרים הלאומי בירושלים. ; 2. תצלום דיוקנו של פרופסור אדם פוליצר, בתבנית carte de visite: הדפס בגוני חום, 6.5X10.5 ס"מ. על פי הנדפס בגבו, תצלום דיוקן זה הופק בעיר וינה, כנראה בסוף שנות השבעים או בראשית שנות השמונים של המאה התשע עשרה. ; 3. תצלום דיוקנו של פרופסור אדגם פוליצר, מסוף המאה התשע עשרה: הדפס שחור לבן, בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X11 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר וינה. ; 4. תצלום רפרודוקציה מציור דיוקנו של אדם פוליצר, מאת הציירת אולגה פראגר (Olga Prager): הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. על התצלום לא מצויין מקורו, אך יש להניח כי הוא הופק באוסטריה, סמוך למלחמת העולם הראשונה. בתיק גם: רפרודוקציה נוספת מציור דיוקן זה, מודבקת על גבי כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon.

כותר פוליצר, אדם. -Adam Politzer.
כותרים נוספים Adam Politzer.
שנה ca. 1875-1927
הערות File Record
1835-1920. חוקר רפואה יהודי-אוסטרי
מייסד האוטולוגיה - רפואת האוזן
ראש המחלקה למחלות אוזן באוניברסיטת וינה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 28
מספר מערכת 990027831120205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?