חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

זוג תצלומי דיוקנו של בנימין פוקס, אשר נתרמו על ידו לאוסף בשנת 1932. ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, תיק פוקס, בנימין. בתיק: ; 1. תצלום רפרודוקציה של דיוקן בנימין פוקס משנת 1889: הדפס בגוני חום, 8.5X13 ס"מ. בתחתית התצלום, חתם פוקס את שמו, בדיו, ובגבו הוסיף: "תצלום תמונתי משנת התרמ"ט". ; 2. תצלום דיוקנו של בנימין פוקס, 1932: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X13.5 ס"מ. בגב התצלום, נוספה חותמת הצלם הירש ארושקעס (צבי אורון) אשר הפיק דיוקן זה בירושלים.

כותר פוקס, בנימין.: -Fuchs
כותרים נוספים Fuchs
שנה 1932
הערות File Record
1862-1933. מחלוצי ביל"ו וממייסדי גדרה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 20
מספר מערכת 990027830990205171
קישורים פוקס, בנימין.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?