חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גלויה בהוצאת ריכרד לאני, וינה (Richard Lányi, Wien) ובה דיוקן עצמי של הצייר ארתור פאונצן משנת 1918. כפי הנראה, גלויה זו הופקה סמוך ליצירת הדיוקן, בשנת 1918. ; 2. תצריב ובו דיוקן עצמי של הצייר ארתור פאונצן: הדפס, 24.5X35 ס"מ. בתחתית ההדפס, הקדשה בעפרון, בכתב ידו של האמן, מיום 3 במארס 1927, לבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי בירושלים. ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, תיק פאונצן.

כותר פאונצן, ארתור. -Arthur Paunzen.
כותרים נוספים Arthur Paunzen.
שנה 1918-1927
הערות File Record
1890-1940. אמן יהודי אוסטרי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 03
מספר מערכת 990027830730205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?