חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. זוג תצלומי דיוקן רשמיים של סיר ג'ורג' פאודל-פיליפס לבוש מדים, חובש כובע עטור נוצות: הדפסים בגוני חום, 27X36 ס"מ. בגב התצלומים ציין ד"ר אברהם שבדרון כי הם נתרמו לאוסף בשנת 1934 על ידי בנו של המצולם, סיר ליונל פיאודל-פיליפס. על התצלומים לא צויינו מקום או זמן הפקתם, אך יש לשער כי הם נוצרו בבריטניה, בראשית המאה העשרים. ; 2. תצלום דיוקן רשמי של סיר ג'ורג' פאודל פיליפס, עטוי גלימה ואוחז בחרב: שחור לבן, 18X29 ס"מ. תצלום זה מודבק על גבי מסגרת קרטון שבתחתיתה מודפס שם הצלם אשר הפיק דיוקן זה בעיר לונדון, כנראה בראשית המאה העשרים. בתחתית הדיוקן נוספה הערה בכתב ידו של ד"ר אברהם שבדרון, לפיה הוא נתרם לאוסף בשנת 1937 על ידי בנו של המצולם, באמצעות מר אלברט ה. חיימסון, לונדון.

כותר פאודל פיליפס, ג'ורג'. -George Faudel Phillips.
כותרים נוספים George Faudel Phillips.
שנה ca. 1890-1910
הערות File Record
1840-1922. מושל לונדון
איש עסקים ונדבן יהודי בריטי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 01
מספר מערכת 990027828690205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?