חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של שמואל יוסף עגנון מאת הצלם אלפרד ברנהיים, ירושלים: הדפס כסף, שחור לבן, 12X17 ס"מ. בגב התצלום, בו נראה עגנון אצל שולחן הכתיבה בביתו, ציין ד"ר אברהם שבדרון כי הוא רכש תצלום דיוקן זה מאת הצלם, בשנת 1938. ; 2. זוג תצלומי דיוקן של ש"י עגנון מאת הצלמת לו לנדאואר (Lou Landauer), ירושלים, 1938: הדפס שחור לבן, 11.5X16.5 ס"מ והדפס בגוני חום-ספיה, 9X14 ס"מ. תצלומים אלה נרכשו על ידי ד"ר שבדרון בשנת 1938, כנראה בסמוך להפקתם, מידי הצלמת עצמה. ; 3. תצלום דיוקנו של שמואל יוסף עגנון, מאת הצלמת לו לנדאואר: הדפס כסף, שחור לבן, 13X17.5 ס"מ. דיוקן זה הוגדל מתוך תצלום רחב יותר, שבו נראה, לימינו של עגנון, ברל כצנלסון. ; 4. תצלום דיוקנו של ש"י עגנון מאת הצלם אלפרד ברנהיים, ירושלים, 1938: הדפס כסף, שחור לבן, 8X11.5 ס"מ. תצלום זה נרכש על ידי ד"ר שבדרון מידי הצלם בשנת 1938. ; 5. תצלום דיוקנו של ש"י עגנון, פרנקפורט ע"נ מיין, 1924: הדפס כסף, שחור לבן. בגב התצלום, הוטבעה חותמת הצלם: Nini & Carry Hess, Frankfurt A. m. תצלום זה שימש להפקת רפרודוקציה שנדפסה ב-Jüdisches Lexikon. בתיק גם: כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, ד"ר זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה מוקטנת מדיוקנו של ש"י עגנון וחתימת ידו.

כותר עגנון, שמואל יוסף.: -Shmuel Yosef Agnon.
כותרים נוספים Shmuel Yosef Agnon.
שנה ca. 1928-1939
הערות File Record
ראה גם בארכיון שמואל יוסף עגנון Arc. 4* 1270.
1888-1970. מגדולי היוצרים בספרות העברית החדשה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 16 02
מספר מערכת 990027828580205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?