חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

זוג גלויות מסוג Real photo, שחור לבן, ובהן דיוקנו של הרב משה אסרוסי. תחת אחת הגלויות, נכתב שמו וכן שם חיבורו העיקרי, "וישב משה", בצרפתית. גלויה זו נתרמה לאוסף בשנת 1934 על ידי גבריאל רקח, טריפולי, לוב. בגלויה האחרת, אותו דיוקן, דהוי, ותחתיו כתובת בדיו, בעברית. גלויה זו נתרמה לאוסף בשנת 1931 על ידי ועד דורשי האוניברסיטה העברית ברומא.

כותר סרוסי, משה.: -Asrusi, Mosheh ben Reʼuven.
כותרים נוספים Asrusi, Mosheh ben Reʼuven.
שנה ca. 1930
הערות File Record
1821-1919. מרבני טריפולי
פוסק ומנהיג רוחני.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 112
מספר מערכת 990027828190205171
קישורים סרוסי, משה.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?