חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ליתוגרפיה צבעונית בגודל 38X51.5 ס"מ, ובה ציור דיוקנו של הרב יצחק אלחנן ספקטור. הדפס זה הופק כנראה סמוך לפטירתו של הרב ספקטור, בסוף המאה התשע עשרה או ראשית המאה העשרים. ; 2. הדפס ובו ציור דיוקנו של הרב יצחק אלחנן ספקטור, ותחתיו הכתובת: ""תמונת הרב הגאון ר' יצחק אלחנן (ספעקטאר) אב"ד דק"ק קאוונא." תחת כתובת זו, נדפסו תאריכי לידתו ופטירתו בעברית ובאנגלית. הדפס זה הופק בעיר שיקגו, כנראה בראשית המאה העשרים. ; 3. זוג הדפסים דומים בגודל 34X39 ס"מ ובהם ציור דיוקנו של הרב יצחק אלחנן ספקטור, אשר צוייר על פי אותו תצלום. בשני ההדפסים, כתובת זהה ובעברית וברוסית, ובה שמו של הרב ותאריו. בגב אחד ההדפסים, הודבק אישור הצנזרה המעיד כי הדפס זה הופק בעיר וילנה, בשנת 1889. ; 4. הדפס ובו מיקרוגרפיה של דיוקן הרב ספקטור, המורכבת משמות חיבוריו וציטוטים מהם. תח המיקרוגרפיה, נדפס: "תמונת גאון דורינו הגאון מו"ה יצחק אלחנן ספעקטאר אב"ד דק"ק קאוונא. יכיל בקרבו 54,000 אותיות מתולדותיו ומחבוריו, תכונתם ומספר תשובותיו וחדושיו. הקורא יפנה בראש ולב חכם - לימין בתיבות "תולדות הגאון". הדפס זה הופק בעיר פריס, כנראה בשנות התשעים של המאה התשע עשרה. ; 5. הדפס ובו תחריט דיוקנו של הרב יצחק אלחנן ספקטור. על ההדפס, אשר ככל הנראה הוצא מתוך פרסום כלשהו, לא צויין מקורו. ; 6. תצלום דיוקנו של הרב יצחק אלחנן ספקטור: הדפס בגוני חום, 10.5X16.5 ס"מ, בתבנית Cabinet card. בגב התצלום, חותמות המעידות כי דיוקן זה נתקרם לבית הספרים הלאומי בסוף המאה התשע עשרה על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'. תחת ההקדשה והחותמות, נוספה חתימה בדיו, בלתי מזוהה. בתיק גם: עותק נוסף של דיוקן ובגבו הקדשה מאת סוניה עלמית אל הרמן שטרוק. ; 7. זוג רפרודוציות שונות, בשחור לבן, מדיוקנו של יצחק אלחנן ספקטור, ללא ציון מקורן.

כותר ספקטור, יצחק אלחנן. -Isaac Elhanan Spektor.
כותרים נוספים Isaac Elhanan Spektor.
שנה ca. 1885-1930
הערות File Record
1817-1896. רב ומחבר
מגדולי הפוסקים במאה התשע עשרה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 105
מספר מערכת 990027828060205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?