קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

בתיק:;1. דיוקן פרץ סמולנסקין, על פי תצלום: הדפס כסף, שחור לבן, 20X27 ס"מ. הדפס זה יצא לאור בהוצאת "צענטראל", ורשה, כנראה בראשית המאה העשרים.;2. תשע גלויות דואר שונות מראשית המאה העשרים, ובהן דיוקנו של פרץ סמולנסקין. גלויות אלו ראו אור בהוצאת "לבנון", ורשה; "יהודיה", מוסקבה; "צענטראל", ורשה; הלשכה המרכזית של הקרן הקימת לישראל, וינה; "התחיה", סטניסלבוב; והוצאות נוספות. בגב אחת מן הגלויות חותמת: "צעירי ציון - ספריה ואולם קריאה - ביאליסטוק".;3. גזיר עתון, מתוך עתון עברי אשר יצא לאור בסוף המאה התשע עשרה או בראשית המאה העשרים, ובו חיתוך עץ של דיוקן פרץ סמולנסקין. קטע זה מודבק על גבי כרטיס קרטון בגודל 10.5X14 ס"מ, שבגבו חותמת המעידה כי הוא נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'.;4. תצלום דיוקנו של פרץ סמולנסקין: הדפס בגוני חום, 6.3X10.3 ס"מ, בתבנית Carte de visite. בתחתית התצלום, נכתב בדיו: "פרץ בן משה סמאלענסקין מו"ל 'השחר'". בגב התצלום, חותמת הצלם פרלמן, אשר הפיק תצלום זה בעיר וילנה, כנראה בשנות השמונים של המאה התשע עשרה, וכן חותמות המעידות כי דיוקן זה נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'. יש לשער, כי זוהי רפרודוקציה מאוחרת מדיוקן סמולנסקין.;5. רפרודוקציות שונות מדיוקן סמולנסקין, מתוך ספרים וכתבי עת שונים, ללא ציון מקורם.

כותר סמולנסקין, פרץ.
כותרים נוספים Perez Smolenskin.
שנה ca. 1880-1950
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1842-1885. סופר עברי
מאבות תנועת התחיה הלאומית.
מספר מערכת 990027827560205171
תיאור בתיק:
1. דיוקן פרץ סמולנסקין, על פי תצלום: הדפס כסף, שחור לבן, 20X27 ס"מ. הדפס זה יצא לאור בהוצאת "צענטראל", ורשה, כנראה בראשית המאה העשרים.
2. תשע גלויות דואר שונות מראשית המאה העשרים, ובהן דיוקנו של פרץ סמולנסקין. גלויות אלו ראו אור בהוצאת "לבנון", ורשה
"יהודיה", מוסקבה
"צענטראל", ורשה
הלשכה המרכזית של הקרן הקימת לישראל, וינה
"התחיה", סטניסלבוב
והוצאות נוספות. בגב אחת מן הגלויות חותמת: "צעירי ציון - ספריה ואולם קריאה - ביאליסטוק".
3. גזיר עתון, מתוך עתון עברי אשר יצא לאור בסוף המאה התשע עשרה או בראשית המאה העשרים, ובו חיתוך עץ של דיוקן פרץ סמולנסקין. קטע זה מודבק על גבי כרטיס קרטון בגודל 10.5X14 ס"מ, שבגבו חותמת המעידה כי הוא נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'.
4. תצלום דיוקנו של פרץ סמולנסקין: הדפס בגוני חום, 6.3X10.3 ס"מ, בתבנית Carte de visite. בתחתית התצלום, נכתב בדיו: "פרץ בן משה סמאלענסקין מו"ל 'השחר'". בגב התצלום, חותמת הצלם פרלמן, אשר הפיק תצלום זה בעיר וילנה, כנראה בשנות השמונים של המאה התשע עשרה, וכן חותמות המעידות כי דיוקן זה נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'. יש לשער, כי זוהי רפרודוקציה מאוחרת מדיוקן סמולנסקין.
5. רפרודוקציות שונות מדיוקן סמולנסקין, מתוך ספרים וכתבי עת שונים, ללא ציון מקורם.
קישורים סמולנסקין, פרץ.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?