חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של נחום סלושץ, בתלבושת מזרחית, אוחז בפיית נרגילה: הדפס חלבון בגוני חום, 10.5X14.5 ס"מ. על התצלום, נכתב בדיו סגולה: "הח' נחום סלאוסטש באודיסה". בגב התצלום, חותמת וכן הערה המעידים כי תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1939 על ידי פנחס גרייבסקי, ירושלים. יש להניח כי תצלום זה הופק בסוף המאה התשע עשרה.

כותר סלושץ, נחום. -Nahum Slouschz. -Нохем Слущ.
כותרים נוספים Nahum Slouschz.
Нохем Слущ.
שנה ca. 1892-1906
הערות File Record
1872-1966. סופר ועתונאי עברי
מראשוני חובבי ציון ברוסיה
מזרחן וחוקר עתיקות ארץ ישראל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 85
מספר מערכת 990027827550205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?