חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס בגודל 43X56 ס"מ, בגוני חום, ובו תצלום דיוקנו של הרברט סמואל במדים, מאת הצלם יעקב בן דב. הדפס זה נתרם לאוסף בשנת 1924, על ידי חברת "הסולל", ירושלים. בתיק גם: שש גלויות שונות בהוצאת יעקב בן דב, ירושלים, ובהן אותו תצלום דיוקן של הרברט סמואל, במדים. יש להניח כי גלויות אלו הופקו סמוך למינויו של הרברט סמואל לתפקיד הנציב העליון, בשנת 1920. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה מוגדל, בשחור לבן, של דיוקן זה. רפרודוקציה זו הופקה על ידי הצלם ורנר בראון, כנראה בראשית שנות השבעים. ; 2. תצלום דיוקנו של סיר הרברט סמואל: הדפס כסף, שחור לבן, 18.5X24 ס"מ, מודבק על גבי מסגרת קרטון שבתחתיתה חתימת ידו של הרברט סמואל בדיו, בציון השנה, 1934. תצלום זה הופק באולפני הצילום של העתון The New York Times. ; 3. רישום מקורי בעט, של דיוקן הרברט סמואל, מאת האמן אדוארדס (G. Edwards), 1957. בתחתית הרישום, הודבקה פיסת קרטון ועליה חתימת ידו של הרברט סמואל בדיו כחולה, בציון התאריך, 4 בדצמבר 1957. ; 4. תצלום דיוקנו של הרברט סמואל, עומד מול פרוכת של ארון קודש, כנראה במוזיאון כלשהו: הדפס כסף, שחור לבן, 20X25 ס"מ. על התצלום לא מצויינים פרטים כלשהם על מקום או זמן הפקתו, אך יש לשער כי הוא נוצר בשנות החמישים של המאה העשרים. ; 5. גלויות ורפרודוקציות שונות של דיוקן הרברט סמואל בציור ובצילום, ובהן גלויה בהוצאת "האחים אליהו", תל אביב, ובהוצאת "אמנות", ורשה.

כותר סמואל, הרברט.: -Herbert Louis Samuel, Viscount Samuel.
כותרים נוספים Herbert Louis Samuel, Viscount Samuel.
שנה ca. 1920-1970
הערות File Record
1870-1963. מדינאי יהודי אנגלי
הנציב העליון הראשון לארץ ישראל מטעם שלטונות המנדט הבריטי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 82
מספר מערכת 990027827500205171
קישורים סמואל, הרברט.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?