חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גלויה ובה דיוקנו של הרב אדולף סלבנדי, בשחור לבן. גלויה זו הופקה במלאת מאה שנה להולדתו, על ידי הוצאת Judaica Verlag, ברטיסלבה. בגב הגלויה, בול וחותמת דואר המעידים כי היא נשלחה מהעיר ברטיסלבה (Bratislava) לירושלים, בחודש ינואר 1937. כמו כן, נדפסו בגבה של הגלויה קורות חייו של הרב סלוונדי, בגרמנית. ; 2. קטע מתוך גליון של כתב העת היהודי-גרמני Ost und West מחודש פברואר 1914, עמוד 141, ובו דיוקנו של הרב אדולף סלבנדי. דיוקן זה שולב בתוך מאמר הערכה אשר פורסם לזכרו.

כותר סלבנדי, אדולף. -Adolf Salvendi.
כותרים נוספים Adolf Salvendi.
שנה 1914-1937
הערות File Record
1837-1913. רב בקהילות דירקהים וקרלסרוהה
מראשוני חובבי ציון וממשתתפי ועידת קטוביץ'.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 65
מספר מערכת 990027827130205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?