חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של סיר דוד סלומונס: הדפס כסף, גוני חום-ספיה, 14X20 ס"מ. דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1929 על ידי אחד מצאצאיו של סלומונס. יש לשער, כי זהו תצלום רפרודוקרציה שהופק ברבע הראשון של המאה העשרים, מדיוקן שנוצר במאה התשע עשרה. ; 2. תצלום רפרודוקציה מוקטן מהדפס ובו ציור דיוקנו של דוד סלומונס, בגוני חום, 6X10 ס"מ, בתבנית Carte de visite. יש להניח כי רפרודוקציה זו הופקה בשנות החמישים או השישים של המאה התשע עשרה.

כותר סלומונס, דוד. -David Salomons.
כותרים נוספים David Salomons.
שנה ca. 1855-1925
הערות File Record
1797-1873. בנקאי ומדינאי יהודי בבריטניה
ראש העיר היהודי הראשון של לונדון.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 61
מספר מערכת 990027827050205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?