חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של נחמן סירקין, 1920: הדפס כסף, שחור לבן, 10X13 ס"מ. בגב התצלום ציין ד"ר אברהם שבדרון כי דיוקן זה נתרם לאוסף על ידי מערכת העתון "דבר" בשנת 1934, באמצעות דב סדן (שטוק). בתיק גם: זוג רפרודוקציות, בשחור לבן, מדיוקן זה. אחת מרפרודוקציות אלו הופקה על ידי פוטו "ציון", ירושלים - י. ברלינד. ; 2. שלוש רפרודוקציות, שחור לבן, מתצלומי נחמן סירקין, שתיים מהן זהות, מדיוקנאות שצולמו בשנים 1897 ו-1908. רפרודוקציות אלו הוצאו, כפי הנראה, מתוך פרסומים שונים. הן נתרמו לאוסף בשנת 1935 על ידי ברל כצנלסון.

כותר סירקין, נחמן. -Nachman Syrkin. -Нахман Сыркин.
כותרים נוספים Nachman Syrkin.
Нахман Сыркин.
שנה ca. 1920-1935
הערות File Record
1867-1924. מנהיג הציונות הסוציאליסטית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 52
מספר מערכת 990027826870205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?