חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של הרב חזקיה בן דוד די סילבה: הדפס אבן, שחור לבן, 26X38.5 ס"מ. הדפס זה הופק בעיר אמשטרדם על פי ציור מאת יואל לב גץ (Joel Loeb Goetz), כנראה ברבע הראשון של המאה התשע עשרה. בתיק גם: העתקים שונים של הדפס זה, בטכניקות ובגדלים שונים. ; 2. גלויה ובה ציור דיוקנו של חזקיה די סילבה, מודפס בגוני חום, והכתובת: "ה"מ חזקיה די סילוה בעה"מ ס' פרי חדש מליווארנא נפט' ת"י לפ"ק". גלויה זו הופקה בעיר ברסלאו, כנראה בסוף המאה התשע עשרה או בראשית המאה העשרים.

כותר סילבה, חזקיה בן דוד די. -Hezekiah de Silva.
כותרים נוספים Hezekiah de Silva.
שנה ca. 1825-1910
הערות File Record
1659-1698. שד"ר
מגדולי הפוסקים האחרונים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 35
מספר מערכת 990027826530205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?