חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של שמעון יהודה סטניסלבסקי: הדפס שחור לבן בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X11 ס"מ. מעל התצלום, נייר מגן דקיק, שעליו הודפס שם הצלם אשר הפיק דיוקן זה, בעיר יקטרינוסלב, רוסיה. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של סטניסלבסקי אל ד"ר יוסף קלוזנר: "לידידי וחביבי איש רב פעלים וחכם מאד נעלה ד"ר יוסף קלויזנר הי"ו / קח נא את ברכתי/ הא לך גם תמונתי/ לאות ברית אהבתי/ אהבת עולם אשר לא תפר. מאת ידידך ומוקירך בכל זמן ועידן / שמעון יהודה סטניסלבסקי. יעקאטערינסלב, יום ב', ב' חשון התרע"ב - 11 אקטאבער 1911." תצלום זה נשלח על ידי סטניסלבסקי לשם פרסום בגליון היובל של כתב העת "השלח", 1912.

כותר סטניסלבסקי, שמעון יהודה. -Семен Мойсеевич Станиславский. -Stanislavsky, Simon Judah.
כותרים נוספים Семен Мойсеевич Станиславский.
Stanislavsky, Simon Judah.
שנה 1911
הערות File Record
1848-1921. עתונאי וסופר עברי משכיל ברוסיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 32
מספר מערכת 990027823630205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?