חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ארבע גלויות מסוג Real photo ובהן דיוקנאות של יהויכין סטוצ'בסקי, אשר נשלחו אל ידידיו בעיר ציריך, נורברט ולדלר (Norbert Weldler) ורעייתו. בגב שתיים מן הגלויות, איגרות קצרות מאת סטוצ'בסקי בגרמנית, אשר נשלחו על ידו מהעיר ציריך, בין השנים 1920-1924. על שלוש מן הגלויות, הקדשות בחתימת ידו. באחת מן הגלויות נראה, לצדו של סטוצ'בסקי, הכנר אלכסנדר שייחט (Alexander Schaichet).

כותר סטוצ'בסקי, יהויכין. -Joachim Stutschewsky.
כותרים נוספים Joachim Stutschewsky.
שנה 1920-1924
הערות File Record
1891-1982. מלחין
צ'לן
מוסיקולוג וחוקר המוסיקה היהודית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 23
מספר מערכת 990027823470205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?