חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס ובו רפרודוקציה מציור דיוקנו של הרב שמעון סופר: שחור לבן, 14.5X23 ס"מ. תחת הדיוקן, נדפסה כתובת בעברית ובגרמנית, ובה שם הרב ותאריו. על הדפס זה לא מצויינים מקום או זמן הפקתו. ; 2. תצלום דיוקנו של הרב שמעון סופר: הדפס חלבון, גוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, בגודל 11X16 ס"מ. תחת הדיוקן, נדפס בעברית: "צורת הרב הגאון הגדול המפורסם המיוחס מו"ה שמעון סופר זצוק"ל אב"ד דק"ק קרקוי". יש להניח כי דיוקן זה הופק באופן מסחרי, סמוך לפטירתו של הרב סופר, בשנות השמונים של המאה התשע עשרה.

כותר סופר, שמעון. -Simon Sofer. -Simon Schreiber.
כותרים נוספים Simon Sofer.
Simon Schreiber.
שנה ca. 1883-1900
הערות File Record
1820-1883. רב קהילת מטרסדורף וקהילת קרקוב
מייסד חברת "מחזיקי הדת" בלבוב.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 21
מספר מערכת 990027823430205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?