חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס שחור לבן, שבמרכזו רפרודוקציה מציור דיוקנו של הרב אברהם שמואל בנימין וולף סופר, ותחתיו הכתובת: "תמונת רבינו הגאון בעל הכתב סופר ז"ל בימי עלומיו - Jugendbildnis des K'saw-Sofer's. ; 2. תצלום דיוקנו של בעל ה"כתב סופר": הדפס בתבנית Cabinet card, גוני חום, 11X16 ס"מ, הופק בעיר וינה בשנת 1871. בתיק גם: העתק נוסף מדיוקן זה, אשר הופק בעיר וינה; העתק מוקטן מתצלום זה, בתבנית Carte de visite. ; הדפס שחור לבן, ובו רפרודוקציה מתצלום זה ותחתיה, כתובת בעברית ובגרמנית. ; 3. זוג גלויות זהות ובהן ציור דיוקנו של הרב סופר, מודפס בגוני חום, ותחתיו נדפס: "הג' ר' אברהם שמואל בנימין סופר בעהמ"ה [בעל המחבר] כתב סופר שו"ת אב"ד ק"ק פ"ב [פרשבורג]". גלויות אלו הופקו בעיר ברסלאו, כנראה באמצע המאה התשע עשרה. ; 4. תצלום בתבנית Cabinet card ובו דיוקן הרב סופר, ותחתיו כתובת בעברית. יש להניח כי דיוקן זה הופק סמוך לפטירתו של הרב, בשנות השבעים של המאה התשע עשרה.

כותר סופר, אברהם שמואל בנימין בן משה. -Samuel Benjamin Sofer. -Abraham Samuel Benjamin Schreiber.
כותרים נוספים Samuel Benjamin Sofer.
Abraham Samuel Benjamin Schreiber.
שנה ca. 1865-1900
הערות File Record
1815-1871. רב קהילת פרשבורג (ברטיסלבה) וראש הישיבה שם
בנו של החת"ם סופר.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 16
מספר מערכת 990027823300205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?