חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של אברהם סולומיאק: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X13 ס"מ. על התצלום, חתם המצולם את שמו: "אברהם בן שמואל סולומיאק, ביל"ויי". בגב התצלום מופיעה חותמת הצלם אשר הפיק דיוקן זה, הירש ארושקעס - צבי אורון. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1932 על ידי סולומיאק עצמו, ויש להניח כי הוא הופק באותה שנה. ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, תיק סולומיאק.

כותר סולומיאק, אברהם. -Абрам Соломяк -Solomiak, Abraham.
כותרים נוספים Абрам Соломяк
Solomiak, Abraham.
שנה 1932
הערות File Record
1863-1943. מחלוצי ביל"ו והעלייה הראשונה
מנהל בית הדואר הרוסי בירושלים
מראשוני התנועה הרביזיוניסטית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 13
מספר מערכת 990027823240205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?