חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של הרב יוסף דב סולובייצ'יק, מאת האמן ס. אברך: הדפס אבן, 42X53 ס"מ. הדפס זה הופק בעיר ורשה, בחודש יולי 1890. ; 2. העתק של הדיוקן שלעיל, מאת האמן חיים גולדברג (חתום ח"ג): רישום בדיו ירוקה על נייר, 28X39 ס"מ,. כפי הנראה, רישום זה נעשה בשנות העשרים של המאה העשרים, בפולין. ; 3. זוג תצלומי רפרודוקציה של הדיוקן שלעיל, מודפסים בגוונים שונים, ומודבקים על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card. תחת הדיוקן, נדפסה כתובת בעברית וברוסית, ולפיה דיוקן זה הופק כמזכרת זמן קצר לאחר פטירתו של הרב סולובייצ'יק, בחודש יולי 1891. ; 4. גזיר עתון וכרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon ובהם רפרודוקציות שונות של דיוקן הרב סולובייצ'יק.

כותר סולוביצ'יק, יוסף דב. -Йосеф Бер Соловейчик. -Soloveichik, Yosef Dov Ber.
כותרים נוספים Йосеф Бер Соловейчик.
Soloveichik, Yosef Dov Ber.
שנה 1890-1929
הערות File Record
1820-1892. מראשי ישיבת וולוז'ין
רב בקהילות מינסק, סלוצק ובריסק דליטא.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 10
מספר מערכת 990027823150205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?