חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס רשת (צינקוגרפיה) של דיוקן הרב בנימין סולד: שחור לבן, 12.5X17.5 ס"מ. תחת דיוקנו, נדפס שמו באנגליתץ וכן נוסף הכיתוב בעברית: "רב לעדת 'אוהב שלום' בעיר באלטימארע [בולטימור]; מחקר-מפרש ספר איוב". על פי החותמת שבגבו, דיוקן זה נתרם לבית הספרים הלאומי על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', כנראה בראשית המאה העשרים. ; 2. דף מתוך ספר או פרסום כלשהו, ובו רפרודוקציה מדיוקן הרב בנימין סולד. על דף זה לא צויינו פרטים כלשהם באשר למקורו.

כותר סולד, בנימין. -Benjamin Szold.
כותרים נוספים Benjamin Szold.
שנה ca. 1890-1910
הערות File Record
1829-1902. רב וחוקר מקרא
ממנהיגי יהדות ארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 15 07
מספר מערכת 990027823080205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?