חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

גלויה ובה דיוקנו של הרב רפאל בן מרדכי נקאוה, ובה הכתובת בעברית ובצרפתית: "זה תמונת מוהרה"ג המפורסם ראש הרבנים כקש"ת רפאל אנקווא יצ"ו - Le Grand Rabbin Raphaël Encaoua" בגב הגלויה ציין ד"ר אברהם שבדרון כי היא הובאה לאוסף מתוך "אוצרות הגולה" שנאספו באירופה לאחר מלחמת העולם השניה.

כותר נקאוה, רפאל בן מרדכי.: -Raphael Ankawa.
כותרים נוספים Raphael Ankawa.
שנה ca. 1918-1935
הערות File Record
1848-1935. הרב הראשי ליהודי מרוקו.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 14 55
מספר מערכת 990027822780205171
קישורים נקאוה, רפאל בן מרדכי.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?