חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של פרופסור דוד ניימארק: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X16 ס"מ. דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1932 על ידי ליב יפה. יש להניח כי התצלום הופק בארצות הברית, בעשור הראשון של המאה העשרים. ; 2. גלויה מסוג Real photo בהוצאת חברת "לבנון", ורשה, ובה תצלום דיוקנו של דוד ניימרק, מוקף בעיטורים שונים: הדפס כסף, שחור לבן, 4.5X14 ס"מ. בתיק גם: רפרודוקציות שונות מדיוקנו של ניימרק, ובכלל זה על גבי כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון.

כותר נימרק, דוד. -David Neumark.
כותרים נוספים David Neumark.
שנה ca. 1910-1930
הערות File Record
1866-1924. סופר עברי והוגה דעות
חוקר תולדות הפילוסופיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 14 21
מספר מערכת 990027822080205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?