חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

שלוש רפרודוקציות מדיוקנאות שונים של הממציא זיגפריד מרקוס, אשר נתרמו לאוסף בשנת 1931, על ידי המהנדס אריך קורצל-רונצ'ינר (Erich Kurzel-Runtscheiner), הביוגרף של מרקוס. יש להניח כי רפרודוקציות אלו הופקו בגרמניה, סמוך לזמן בו נשלחו לירושלים. בתיק: ; 1. תצלום רפרודוקציה מדיוקנו של זיגפריד מרקוס: הדפס כסף, שחור לבן, 11.5X15.5 ס"מ. ; 2. רפרודוקציה מתצלום דיוקנו של זיגפריד מרקוס, יושב על כורסה נמוכה: הדפס כסף, שחור לבן, 11.5X12.5 ס"מ. בתיק גם: תצלומי רפרודוקציה נוספים, בגדלים שונים, אשר הופקו מדיוקן זה. ; 3. תצלום פרוטומה של זיגפריד מרקוס, מאת האמן פרנץ זייפרט (Franz Seifert): הדפס כסף, שחור לבן, 10X13.5 ס"מ.

כותר מרקוס, זיגפריד.: -Siegfried Marcus.
כותרים נוספים Siegfried Marcus.
שנה ca. 1929-1931
הערות File Record
1831-1898. ממציא יהודי אוסטרי
מממציאי המכונית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 219
מספר מערכת 990027821380205171
קישורים מרקוס, זיגפריד.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?