חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: תצלום דיוקנו של הרב אהרן מרקוס. הדפס בגוני חום-ספיה, 6.5X10.5 ס"מ, בתבנית Carte de visite. תצלום זה הופק בעיר המבורג, גרמניה, כנראה בראשית המאה העשרים. בגב התצלום, נכתב בדיו: "אדוני אבי מורי זצ"ל. נולד בהמבורג בש"ק י"ב שבט התר"ג ונפטר בפראנקפורט ענ"מ בליל מוצש"ק א' דר"ח אדר שני התרע"ו והובל לקברות לעיר קראקא בפולין עיר מגוריו מעת שעזב ארץ אשכנז בילדותו". שורות אלו נכתבו על ידי בנו של המצולם, שלמה מרקוס, אשר תרם דיוקן זה לאוסף בשנת 1929. בתיק גם: זוג תצלומי רפרודוקציה זהים, שנעשו מתצלום דיוקן זה.

כותר מרקוס, אהרן. -Ahron Marcus.
כותרים נוספים Ahron Marcus.
שנה ca. 1900-1930
הערות File Record
1843-1916. הוגה דעות יהודי חסידי בפולין
מתומכי הציונות בראשיתה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 217
מספר מערכת 990027821340205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?