חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

שני תצלומי דיוקן זהים של משה מרקוביץ', יושב סמוך לשולחן שעליו מונחים כרכי הביבליוגרפיה שכתב, "שם הגדולים". הדפסי כסף, שחור לבן, 9X13.5 ס"מ. בגב אחד העותקים, חותמת הצלם, ברכהן (Barkan) אשר הפיק דיוקן זה בעיירה גארזדיי (Garzdai), ליטא, כנראה בראשית שנות השלושים של המאה העשרים. על דיוקן זה נוספה הערה בדיו: "והוא ע"פ אומנותו סנדלר, לא ידע כתב עד שנת תרנ"ה. נולד 1855".

כותר מרקוביץ', משה. -Mojsze Markowicz.
כותרים נוספים Mojsze Markowicz.
שנה ca. 1925-1935
הערות File Record
1855-1937. סנדלר
סופר וביבליוגרף.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 214
מספר מערכת 990027821280205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?