חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הצייר ארתור מרקוביץ': הדפס שחור לבן, בתבנית Cabinet card, בגודל 13X21.5 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר קרקוב, פולין. על התצלום, חתימת ידו של מרקוביץ', בדיו. בגב התצלום, הוסיף מרקוביץ' את כתובתו, בעיר קרקוב, וכן ציין את השנה בה שיגר תצלום דיוקן זה לאוסף, 1928 - ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים. יש להניח כי תצלום דיוקן זה הופק שנים אחדות קודם לכן. ; 2. גלויה צבעונית ובה רפרודוקציה מציור דיוקן עצמי של ארתור מרקוביץ', בצבעי שמן. גלויה זו הופקה בעיר קרקוב, פולין, כנראה בראשית המאה העשרים.

כותר מרקוביץ', ארתור. -Artur Markowicz.
כותרים נוספים Artur Markowicz.
שנה ca. 1914-1930
הערות File Record
1872-1934. צייר יהודי בפולין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 213
מספר מערכת 990027821260205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?