חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס ובו ציור דיוקנו של קרל מרקס ודוגמת חתימת ידו, 28X38.5 ס"מ. הדפס זה הופק בעיר ברלין, כנראה בראשית המאה העשרים. ; 2. תצלום דיוקנו של קרל מארקס: הדפס בגוני חום-ספיה, 11X17 ס"מ, בתבנית Cabinet card. תצלום זה הופק באופן מסחרי בעיר לונדון על ידי חברת Mayall's Photographic Studio, London כנראה בראשית שנות השמונים של המאה התשע עשרה. ; 3. זוג גלויות שונות ובהן דיוקנאות קרל מרקס, המבוססים על אותו תצלום. שחור לבן וגוני חום-אדמדם, 9X13 ס"מ. אחת הגלויות הופקה בארצות הברית ואילו האחרת, כנראה בגרמניה. על הגלויות לא צויין תאריך הפקתן. ; 4. רפרודוקציה של תצלום דיוקן קרל מארכס: הדפס בתבנית Carte de visite, גוני חום, 6.5X10 ס"מ. רפרודוקציה זו הופקה באופן מסחרי על ידי הוצאת Sophus Williams בעיר ברלין, בשנת 1897.

כותר מרקס, קרל. -Karl Marx.
כותרים נוספים Karl Marx.
שנה ca. 1875-1910
הערות File Record
1818-1883. פילוסוף ומנהיג גרמני
יוצר התנועה הסוציאליסטית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 209
מספר מערכת 990027821160205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?