חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הרב שמואל צבי מרגליות: הדפס בגוני חום, 11X16.5 ס"מ, בתבנית Cabinet card, הופק בעיר פירנצה, איטליה, בשנת 1897. תצלום זה נתרם לבית הספרים הלאומי על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', אשר כתב את שם המצולם על התצלום ובגבו, בדיו. ; 2. תצלום רפרודוקציה מציור שמן של דיוקן הרב מרגליות: הדפס בגוני חום, 12.5X16.5 ס"מ. בגב התצלום ציין ד"ר אברהם שבדרון כי רפרודוקציה זו נתרמה לאוסף בשנת 1927, על ידי אלמנתו של הרב מרגליות, אשר ברשותה נמצא הדיוקן המקורי. על הרפרודוקציה לא צויין שם הצייר. ; 3. גזיר עתון ובו דיוקן הרב מרגליות. על גזיר העתון לא מצויין מקורו. קטע זה נלקח, קרוב לוודאי, מתוך עתון יהודי איטלקי, מראשית המאה העשרים.

כותר מרגליות, שמואל צבי. -Samuel Hirsch Margulies.
כותרים נוספים Samuel Hirsch Margulies.
שנה 1897-1927
הערות File Record
1858-1922. רב קהילת פירנצה ומנהל בית המדרש לרבנים שם
חוקר במדעי היהדות.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 201
מספר מערכת 990027820960205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?