חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של פרופסור אוטו מרבורג: הדפס בגוני חום-ספיה, 8X13 ס"מ. תצלום זה הופק על ידי הצלם מקס שניידר (Max Schneider, Wien) בעיר וינה, ונרכש על ידי ד"ר אברהם שבדרון בשנת 1923. יש להניח כי הדיוקן הופק סמוך לאותו זמן. ; 2. תצלום דיוקנו של פרופסור אוטו מרבורג באחרית ימיו: הדפס כסף, שחור לבן, 20X25 ס"מ. על פי החותמת שבגבו, תצלום זה הופק בעיר ניו יורק, כנראה בראשית שנות הארבעים של המאה העשרים. דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1953 על ידי ד"ר שלום כהן (Solomon R. Kagan), אשר אסף דיוקנאות של חוקרי רפואה יהודים.

כותר מרבורג, אוטו. -Otto Marburg.
כותרים נוספים Otto Marburg.
שנה ca. 1923-1948
הערות File Record
1874-1948. נוירולוג וחוקר רפואה יהודי
פעל בעיקר באוסטריה ובארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 197
מספר מערכת 990027820850205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?