חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום רפרודוקציה מציור דיוקנו של צבי הירש מסילנסקי, מאת הצייר מ. יפה (M. S. Joffe): הדפס כסף, שחור לבן, 11X14 ס"מ. תצלום רפרודוקציה זה נתרם לאוסף בשנת 1934 על ידי הצייר עצמו. ; 2. תצלום דיוקנו של צבי הירש מסליאנסקי, עטוף טלית: הדפס חלבון בגוני חום, בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X16 ס"מ. בתחתית התצלום, חתימת ידו של מסליאנסקי, בדיו. תצלום דיוקן זה הופק בעיר בוברויסק, רוסיה, כנראה בראשית שנות התשעים של המאה התשע עשרה. בגב התצלום, ציין ד"ר אברהם שבדרון כי דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1929 עלידי הרב מאיר ברלין - בר אילן. ; 3. תצלום דיוקנו של צבי הירש מסלינסקי, בתבנית Carte de visite, גוני חום, 6X10.5 ס"מ. על פי החותמת בגב התצלום, דיוקן זה נתרם לבית הספרים הלאומי על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', כנראה בראשית המאה העשרים.

כותר מסלינסקי, צבי הירש. -Zvi Hirsch Masliansky.
כותרים נוספים Zvi Hirsch Masliansky.
שנה ca. 1898-1934
הערות File Record
ראה גם באוסף צבי הירש מסלינסקי, V 1282 .
1856-1943. סגן נשיא ההסתדרות הציונית בארצות הברית
מטיף ועתונאי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 188
מספר מערכת 990027820650205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?