חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של ד"ר פיליפ מאנש: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite. בגב התצלום, כתובת מעוטרת של שם הצלם אשר הפיק דיוקן זה, בעיר לבוב (למברג). תצלום זה הופק כנראה בשנות השבעים של המאה התשע עשרה, והוא נתרם לאוסף בשנת 1923 על ידי בתו של מאנש. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה מדיוקן זה, בשחור לבן. רפרודוקציה זו הופקה על ידי זלמן רייזין, אשר החזיק במקור, והיא נתרמה על ידו לאוסף.

כותר מנש, פיליפ. -Philipp Mansch.
כותרים נוספים Philipp Mansch.
שנה ca. 1865-1925
הערות File Record
1838-1890. מחלוצי המחקר הבלשני של שפת יידיש
משפטן ופעיל ציבור בקהילת יהודי לבוב.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 184
מספר מערכת 990027820600205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?