חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שני תצלומי דיוקן זהים של המצי"ר - מרדכי צבי מאנה: הדפסים בתבנית Carte de visite, גוני חום, 6.5X10.5 ס"מ. שני תצלומי דיוקן אלה הופקו בעיר ממל, והם כנראה רפרודוקציות מתצלום דיוקן מוקדם יותר, שהופק בעיר ורשה, בשנות השמונים של המאה התשע עשרה. אחד מן התצלומים נתון בתוך מעטפת צלופן מקורית, מן המאה התשע עשרה. ; 2. שלוש גלויות שונות בהוצאת חברת "לבנון" ובהוצאת "צענטראל", ורשה, ובהן דיוקנאות מרדכי צבי מנה, המבוססים על תצלום הדיוקן שלעיל.

כותר מנה, מרדכי צבי. -Mordechai Zvi Mane.
כותרים נוספים Mordechai Zvi Mane.
שנה ca. 1890-1910
הערות File Record
1859-1886. צייר
סופר ומשורר עברי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 174
מספר מערכת 990027820450205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?